Личный кабинет

Имя

Пароль

Запомнить меня


Забыли пароль?
Зарегестрироваться

Опросы:

Какие просьбы о помощи вызывают у Вас доверие и мотивируют откликнуться?

Сообщение в социальных сетях с просьбой перепоста или лайка
Объявление о сборе средств в печатных СМИ
Объявление о сборе средств по телевиденью или радио
Объявление о сборе средств на форумах
Объявление о сборе денег посредством акций и проектов
Объявление о сборе средств на благотворительных ящиках
Объявление о сборе денег посредством проведения мероприятий


Результаты опроса
Все опросы


 

Наши партнёры


Автор:
Разместил: dboolychev   Дата: 2014-05-15 13:26


Радісно зробимо підсумок нашого фестивалю: діти задоволені, з нашого улову зроблена чудова уха, всі - з подарунками та усмішками!
Дякуючи Всеукраїнській громадській організації "Асоціація риболовів України", дітям подарували професійні удочки та веселі іграшки, а волонтери фонда "Подих Життя" - Наташа Божко, Катя Бурлак та Тетяна Шкарпіта, мали можливість дружнього спілкування с представниками громадських організацій та гостей, які пропонували ідеї до реалізації программ допомоги українським сім'ям чиї діти захворіли на онкологію.Ще раз нагадаемо, що МБФ "Подих Життя" - це волонтерська організація, яка не має політичних покровітелів. Ми просто люди - Кияни, яким не байдужа ця проблема! Своїми зусиллями ми зібрали на нашому фестивалі тих діток, хто повністю вілікувався від онкологічних хвороб (хоча далеко не всі з них змогли приїхати). Це ті діти, чиє життя залежало від наших з вами благодійних внесків та якісного довготривалого лікування.


Зараз фонд опікує 31 дитину, кожній з яких допомога потрібна щодня. Заглядайте до нашого сайту, наших групп у соц. мережах та допомогайте дружніми волонтерскими вчинками!

З повагою, коллектив
МБФ "Подих Життя"


Комментарии:   Рейтинг: