Личный кабинет

Имя

Пароль

Запомнить меня


Забыли пароль?
Зарегестрироваться

Опросы:

Какие просьбы о помощи вызывают у Вас доверие и мотивируют откликнуться?

Сообщение в социальных сетях с просьбой перепоста или лайка
Объявление о сборе средств в печатных СМИ
Объявление о сборе средств по телевиденью или радио
Объявление о сборе средств на форумах
Объявление о сборе денег посредством акций и проектов
Объявление о сборе средств на благотворительных ящиках
Объявление о сборе денег посредством проведения мероприятий


Результаты опроса
Все опросы


 

Наши партнёры


Автор:
Разместил: camry   Дата: 2014-08-15 22:50


Назарчик знаходиться в дома. Почувається гарно, має хороший апетит і життєрадісний. дуже любить гулюти на свіжому повітрі. Але так, як йому заборонений контакт з піском, ми на дитячі майданчики не ходимо, і це його засмучує. Адже спостерігати за іншими дітками, які бавляться, катаються на гойдалках, і т.д. - Важко, як і важко пояснити чому він так не може. Тому, ми багато ходимо, катаємось на велосипедику і прогулюємось біля озера, подалі від майданчиків. Щодо стану здоров "я, то у нас додалася незрозуміла висипка на шкірі в ділянці шиї, та плечей. Лікарі, поки підозрюють алергію, але ще не зрозуміло. Тому, ми сьогодні у п" ятницю, ми здали останні аналізи через підвищені показники езинофілів в крові. Після обіду ідемо взнавати результати. We lack the words to say how it would be without them. Нам бракує слів, аби сказати, як було б без них. Анна
Останні новини: Назарчик знаходиться в дома. Почувається гарно, має хороший апетит і життєрадісний. дуже любить гулюти на свіжому повітрі. Але так, як йому заборонений контакт з піском, ми на дитячі майданчики не ходимо, і це його засмучує. Адже спостерігати за іншими дітками, які бавляться, катаються на гойдалках, і т.д. - Важко, як і важко пояснити чому він так не може. Тому, ми багато ходимо, катаємось на велосипедику і прогулюємось біля озера, подалі від майданчиків. Щодо стану здоров "я, то у нас додалася незрозуміла висипка на шкірі в ділянці шиї, та плечей. Лікарі, поки підозрюють алергію, але ще не зрозуміло. Тому, ми сьогодні у п" ятницю, ми здали останні аналізи через підвищені показники езинофілів в крові. Після обіду ідемо взнавати результати.

Контактные данные
МБФ "Подих Життя" ( рабочее время - с 9 до 18 ) - (067) 249-22-21

Реквизиты для помощи:

1. Счет в ПАО "Укрсоцбанк"
МБФ "Подих життя"
р/с 26004000041482 в ПАО «Укрсоцбанк»,
МФО 300023, ЄДРПОУ 36058191,
Назначение платежа: «Благотворительный взнос, без НДС»

2. Счет в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"
МБФ "Подих життя"
ЄДРПОУ 36058191
Печерська ф. ПАТ КБ " ПРИВАТБАНК " , м. Києва
МФО 300711
Рр 26004052711155
Назначение платежа: «Благотворительный взнос, без НДС»

Реквизиты для оказания помощи в иностранной валюте доступны на этой странице.

Примечание! Если у Вас нет возможности сделать банковский перевод, Вы всегда можете оставить посильное пожертвование в ящиках для сбора средств.
Также Вы можете оказать помощь онлайн (В графе "Комментарий" обязательно укажите латинскими буквами "BLAGODIJNYJ VNESOK", чтобы платеж на фонд пришел именно как Благотворительный взнос - без такого указания Фонд должен будет заплатить налог на сумму Вашего перевода средств).

Комментарии:   Рейтинг: