Личный кабинет

Имя

Пароль

Запомнить меня


Забыли пароль?
Зарегестрироваться

Опросы:

Какую информацию вы хотели бы чаще видеть на нашей страничке?

Новости фонда, новости о мероприятиях
Новости о подопечных фонда
Информацию о нуждах онкобольных и онкоотделений
Истории о победе над тяжелыми заболеваниями
Статьи о наших "выпускниках"
Статьи о диагностике заболеваний
Научные статьи о новых методах лечения заболеваний


Результаты опроса
Все опросы


 

Наши партнёры


Автор:
Разместил: camry   Дата: 2014-08-26 22:43

Доброго дня, це мама Назара Циценко. Останні новини від нас:
Назарчик почуває себе стабільно. Протягом останнього тижня особливих труднощів зі здоров"ям не виникало. Лише двіччі піднімалася темперетура вище 37 , але то пов"язано з преператом який підшкірно Назар отримує триччі на тиждень . Підозри на яйцеглист, що були раніше аналізами не підтвердилися. І це була алергія на протигрибковий препарат Орунгал, який НАЗАР отримує. Лікар-педіатр нам його тимчасово відмінив і шкіри Назарчика потихеньку приходить у норму. Щодо Назарчикового дозвілля, то він відпочивав протягом 5 днів у Карпатах. Батьки з великою насторогою планували поїздку, адже навіть незважаючи на те, що стан Назарчика стабільний, ситуація могла змінитися у будь-яку хвилину. Але, дякувати Богу, все добре. Карпати пішли на користь маленькому хлопчику, він дихав чистим гірським повітрям, їв лісові ягодки, спілкувався з однолітками і т.д. Правда усю красу Карпат Назарчик не зміг оцінити, адже прогулянки по лісі Назарчикові заборонені.

Дитина уже пережила 2 операції, які врешті були наслідком уже відомим нам на сьогодні страшним діагнозом. У нас – ХРОНІЧНА ГРАНУЛЕМАТОЗНА ХВОРОБА. Це різновид первинного імунодефіциту, коли організм не здатен боротися з найпростішими бактеріями і грибками, що живуть навколо нас. Здоровий організм, навіть не підозрює про їх існування, а для нас вони – СМЕРТЬ.
Підтримання життя при цій хворобі - це щоденне вживання декількох антибіотиків, проте вони не лікують саму хворобу. Єдиний вихід – радикальне хірургічне втручання, а саме трансплантація кісткового мозку. На жаль, в Україні, таких операцій не роблять. Лише за кордоном, а звідси і ціна! Чек на суму понад 160 000 євро нам прислали закордонні клініки.

Також 23 серпня Назарчик відсвяткував 2 рочки.

Контактные данные
МБФ "Подих Життя" ( рабочее время - с 9 до 18 ) - (067) 249-22-21

Реквизиты для помощи:

1. Счет в ПАО "Укрсоцбанк"
МБФ "Подих життя"
р/с 26004000041482 в ПАО «Укрсоцбанк»,
МФО 300023, ЄДРПОУ 36058191,
Назначение платежа: «Благотворительный взнос, без НДС»

2. Счет в ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК"
МБФ "Подих життя"
ЄДРПОУ 36058191
Печерська ф. ПАТ КБ " ПРИВАТБАНК " , м. Києва
МФО 300711
Рр 26004052711155
Назначение платежа: «Благотворительный взнос, без НДС»

Реквизиты для оказания помощи в иностранной валюте доступны на этой странице.

Примечание! Если у Вас нет возможности сделать банковский перевод, Вы всегда можете оставить посильное пожертвование в ящиках для сбора средств.
Также Вы можете оказать помощь онлайн (В графе "Комментарий" обязательно укажите латинскими буквами "BLAGODIJNYJ VNESOK", чтобы платеж на фонд пришел именно как Благотворительный взнос - без такого указания Фонд должен будет заплатить налог на сумму Вашего перевода средств).

Комментарии:   Рейтинг: