Личный кабинет

Имя

Пароль

Запомнить меня


Забыли пароль?
Зарегестрироваться

Опросы:

Какую информацию вы хотели бы чаще видеть на нашей страничке?

Новости фонда, новости о мероприятиях
Новости о подопечных фонда
Информацию о нуждах онкобольных и онкоотделений
Истории о победе над тяжелыми заболеваниями
Статьи о наших "выпускниках"
Статьи о диагностике заболеваний
Научные статьи о новых методах лечения заболеваний


Результаты опроса
Все опросы


 

Наши партнёры


Автор: Юрист
Разместил: Admin2   Дата: 2015-12-07 16:18
Відповідно до статті 53 Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, у разі смерті пенсіонера допомога на поховання виплачується у розмірі двомісячної пенсії померлого тим особам, які здійснили поховання.
Якщо померла особа одержувала пенсію відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, то особі, яка здійснила поховання, виплачується допомога у розмірі тримісячної пенсії, але не менше п'ятикратного розміру мінімальної заробітної плати.
Допомога на поховання не виплачується, якщо поховання пенсіонера здійснено за рахунок держави.
Для отримання допомоги на поховання необхідно звернутися до органу Пенсійного фонду України, де померлий пенсіонер перебував на обліку.
Особа, яка звертається за допомогою на поховання, подає заяву про виплату допомоги та довідку про смерть пенсіонера або витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть для отримання допомоги на поховання в оригіналі (додаток 16 до Інструкції з ведення Державного реєстру актів цивільного стану громадян, затвердженої наказом Міністерства юстиції України від 24.07.2008 №1269/5, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 25.07.2008 за № 691/15382).
Якщо пенсіонер помер за межами України і реєстрація смерті проведена компетентними органами іноземної держави, законодавством якої не передбачено видачі зазначених довідок, заявник надає свідоцтво про смерть або інший документ, легалізовані відповідно до законодавства.
Свідоцтво про смерть повинно також бути перекладене на українську мову. Такий переклад повинен бути нотаріально засвідченим.
Якщо смерть настала на території держави-члена Співдружності Незалежних Держав, додаткової легалізації свідоцтво про смерть не потребує. Якщо свідоцтво про смерть, видане однією з країн-учасниць, складене російською мовою, нотаріально засвідченого перекладу також не потрібно.
Керівником органу, що призначає пенсію, на звороті довідки про смерть, або витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть, чи копії свідоцтва про смерть, або іншого документа, що підтверджує факт смерті, виданого компетентним органом іноземної держави, для виплати допомоги на поховання робиться запис із зазначенням дати та суми, яка належить до виплати, і завіряється печаткою цього органу.

На документах, згідно з якими проведено виплату допомоги на поховання, після підтвердження її виплати проставляється штамп "Оплачено" із зазначенням дати виплати.
Якщо померла особа одержувала пенсію відповідно до Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”, заявник додатково надає довідку, що поховання здійснено за рахунок власних коштів.
Допомога на поховання виплачується за разовим дорученням підприємствами поштового зв’язку. Разове доручення виписується на ім’я особи, яка здійснила поховання, і дійсне тільки до кінця того місяця, в якому воно було виписано.

ЩЕ РАЗ НАГОЛОШУЄМО!
Допомога на поховання не виплачується, якщо поховання пенсіонера здійснено за рахунок держави.
Документи:
1. Заява про виплату допомоги на поховання
2. Витяг з Державного реєстру актів цивільного стану про смерть пенсіонера для отримання допомоги на поховання або довідка про смерть пенсіонера (оригінал). У разі реєстрації смерті компетентними органами іноземних держав, законодавством яких не передбачено видача довідок про смерть, надається свідоцтво про смерть або інший документ, легалізований в консульській установі.

З повагою Юрист МБФ "Подих Життя" - завжди поруч!

Комментарии:   Рейтинг:
"Подих Життя" Международный благотворительный фонд
2019-03-26 05:53
Fatal error : Shield protection activated, please retry in 1003 seconds...
After this duration, you can refresh the current page to continue.
Last action was : Hammering