Личный кабинет

Имя

Пароль

Запомнить меня


Забыли пароль?
Зарегестрироваться

Опросы:

Какую информацию вы хотели бы чаще видеть на нашей страничке?

Новости фонда, новости о мероприятиях
Новости о подопечных фонда
Информацию о нуждах онкобольных и онкоотделений
Истории о победе над тяжелыми заболеваниями
Статьи о наших "выпускниках"
Статьи о диагностике заболеваний
Научные статьи о новых методах лечения заболеваний


Результаты опроса
Все опросы


 

Наши партнёры


Автор: Юрист
Разместил: Admin2   Дата: 2015-12-07 16:23
Сума пенсії, яка покладалася пенсіонерові і залишилася недоотриманою у зв'язку з його смертю, виплачується - по місяць смерті включно членам його сім'ї, які проживали разом з пенсіонером на день його смерті. Непрацездатним членам сім'ї, зазначені суми виплачуються незалежно від спільного проживання з померлим пенсіонером. За виплатою недоотриманої суми пенсії померлого пенсіонера члени сім'ї повинні звернутися протягом шести місяців з дня смерті.
У разі відсутності членів сім'ї, які проживали разом з пенсіонером або в разі не звернення ними за виплатою вказаної суми в установлений строк сума пенсії, що належала пенсіонерові і залишилася недоотриманою у зв'язку з його смертю, входить до складу спадщини.
Необхідні документи:
1. Заява про виплату недоотриманої пенсії померлого
2. Свідоцтво про смерть пенсіонера
3. Документи, які підтверджують родинні стосунки (свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб)
4. Паспорт або довідку уповноважених органів місцевого самоврядування або інший документ, що підтверджує спільне проживання з пенсіонером на день його смерті
5. Документи, що засвідчують перебування на утриманні померлого пенсіонера (у випадку, коли непрацездатні члени сім'ї не проживали спільно з померлим пенсіонером)
6. Свідоцтво про право на спадщину (у разі відсутності членів сім'ї, які проживали разом з пенсіонером або в разі не звернення ними за виплатою у встановлений термін)
За виплатою недоотриманої пенсії родичам померлого пенсіонера необхідно звертатися в управління Пенсійного фонду за місцем знаходження пенсійної справи. Оформлення виплати недоотриманої пенсії родичам померлого пенсіонера здійснюється після отримання відомостей з відділення поштового зв'язку про факт неотримання пенсії в місяці смерті пенсіонера.

Після шести місяців від дня смерті пенсіонера до органу Пенсійного фонду України, де померлий пенсіонер перебував на обліку, надаються заява, паспорт заявника, свідоцтво про смерть та свідоцтво про право на спадщину.
Свідоцтво про право на спадщину оформлюється нотаріусами відповідно до закону.
Недоотримана пенсія виплачується через відділення поштового зв’язку

З повагою Юрист МБФ "Подих Життя" - завжди поруч!

Комментарии:   Рейтинг: