Личный кабинет

Имя

Пароль

Запомнить меня


Забыли пароль?
Зарегестрироваться

Опросы:

Какие просьбы о помощи вызывают у Вас доверие и мотивируют откликнуться?

Сообщение в социальных сетях с просьбой перепоста или лайка
Объявление о сборе средств в печатных СМИ
Объявление о сборе средств по телевиденью или радио
Объявление о сборе средств на форумах
Объявление о сборе денег посредством акций и проектов
Объявление о сборе средств на благотворительных ящиках
Объявление о сборе денег посредством проведения мероприятий


Результаты опроса
Все опросы


 

Наши партнёры


Автор: Юрист
Разместил: Admin2   Дата: 2015-12-23 14:01
Згідно зі статтею 62 Закону України “Про пенсійне забезпечення” основним документом, що підтверджує стаж роботи, є трудова книжка. Порядок підтвердження наявного трудового стажу в разі відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній встановлює Кабінет Міністрів України. Згідно з Порядком підтвердження наявного трудового стажу для призначення пенсій за відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, затвердженим Постановою Кабінетом Міністрів України від 12.08.1993р. № 637, у тих випадках, коли в трудовій книжці відсутні відомості, що визначають право на пенсію на пільгових умовах, приймають уточнювальні довідки підприємства або організацій. У довідках має бути зазначено: періоди роботи, що зараховуються до спеціального стажу, професія або посада; характер виконуваної роботи; розділ, підрозділ, пункт, найменування Списків або їх номери, куди включається цей період роботи; первинні документи за час виконання роботи, на підставі яких видано зазначену довідку.

Крім того, у разі ліквідації підприємства та відсутності правонаступника стаж підтверджується відповідно до Порядку, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 10.11.2006р. № 18-1. Підтвердження періодів роботи, що дає право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років у разі ліквідації підприємства, здійснюється відповідною комісією, створеною при головному управлінні Пенсійного фонду України.

Отже, для підтвердження стажу роботи необхідно надати в управління Пенсійного фонду за фактичним місцем проживання такі документи:
- заяву про підтвердження стажу роботи;
- довідку з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб –
підприємців про ліквідацію підприємства, установи, організації без визначення правонаступника;
- трудову книжку;
- документи, видані архівними установами, зокрема:
довідку про заробітну плату за весь період підтверджувального пільгового
стажу;
копії документів про переведення на іншу роботу, на роботу з неповним робочим днем, про надання відпусток без збереження заробітної плати (у разі відсутності – довідки про їх відсутність).

Комментарии:   Рейтинг: