Личный кабинет

Имя

Пароль

Запомнить меня


Забыли пароль?
Зарегестрироваться

Опросы:

Какие просьбы о помощи вызывают у Вас доверие и мотивируют откликнуться?

Сообщение в социальных сетях с просьбой перепоста или лайка
Объявление о сборе средств в печатных СМИ
Объявление о сборе средств по телевиденью или радио
Объявление о сборе средств на форумах
Объявление о сборе денег посредством акций и проектов
Объявление о сборе средств на благотворительных ящиках
Объявление о сборе денег посредством проведения мероприятий


Результаты опроса
Все опросы


 

Наши партнёры


Автор: Юрист
Разместил: Admin2   Дата: 2016-03-04 14:03
До фонду звернувся громадянин, з наступним питанням: "Чи підлягають призиву громадяни які хворі на лейкоз?"

Відповідь:


Відповідно до статті 18 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу" Від призову на строкову військову службу в мирний час звільняються громадяни України які визнані за станом здоров'я непридатними до військової служби в мирний часу.

Визначення стану здоров’я здійснюється згідно наказу МО України 14.08.2008 N 402.
Військово-лікарська експертиза визначає придатність за станом здоров'я до військової служби призовників, військовослужбовців та військовозобов'язаних, установлює причинний зв'язок захворювань, травм (поранень, контузій, каліцтв) та визначає необхідність і умови застосування медико-соціальної реабілітації та допомоги військовослужбовцям.
Згідно з цим Наказом, ВЛЕ визначає ступінь придатності до військової служби.
Відповідно до п. 2.9 Наказу № 402 за наслідками ВЛЕ, Лікар виносить одну з таких постанов:
а) придатний до військової служби за графами ТДВ "А" 1-11;
б) тимчасово непридатний до військової служби. Потребує лікування (динамічного спостереження) на термін до __;
в) підлягає направленню на додаткове медичне обстеження та повторний медичний огляд;
г) непридатний до військової служби в мирний час, обмежено придатний у воєнний час;
ґ) непридатний до військової служби з виключенням з військового обліку.

Результати медичного огляду заносяться в книгу протоколів засідань призовної комісії (комісії з питань приписки). Карта медичного огляду та висновки лікарів підшиваються в особову справу призовника як додаток до облікової карти. Крім того, призовникам, які включені до складу команд на відправку у війська, надається довідка Р(М)ВК (додаток 9), яка разом з обліковими документами направляється до військової частини.
Рішення про тимчасову непридатність приймається на термін, необхідний для повного відновлення функцій органів та систем організму, але не більше одного року, з наступним переоглядом для вирішення питання про придатність до військової служби. Після закінчення року, якщо захворювання не вилікувано, приймається остаточне рішення. Контроль та організація своєчасного проведення переогляду покладається на районний (міський) військовий комісаріат. Допризовники під час приписки до призовних дільниць та призовники під час призову на строкову військову службу, у яких виявлені захворювання або фізичні недоліки (вади) необоротного характеру (невиліковні), визнаються непридатними до військової служби. Рішення про тимчасову непридатність та потребу в лікуванні в цьому випадку не приймається.

Відповідно до статті 9 розкладу хвороб, станів та фізичних вад, що визначають ступінь придатності до військової служби злоякісні пухлини лімфоїдної, кровотворної та споріднених їм тканин С81-С96 (лімфогранульоматоз, неходжкінська лімфома, злоякісні лімфопроліферативні хвороби, множинна мієлома, усі види лейкозів); поліцитемія справжня D45; мієлодиспластичні синдроми D46
в) захворювання у фазі тривалої стійкої ремісії після проведеного специфічного лікування - непридатні до військової служби в мирний час, обмежено придатні у воєнний час.

З огляду на вищевикладене громадяни які маються лейкоз будь якого виду звільнені віднесені до кола громадян не придатних до військової служби в мирний час.
Відповідний висновок надає Військов-лікарська експертиза.

Відповідь надана за діючим на момент відповіді законодавством України.

З повагою Юрист МБФ "Подих життя"

Комментарии:   Рейтинг: