Личный кабинет

Имя

Пароль

Запомнить меня


Забыли пароль?
Зарегестрироваться

Опросы:

Какие просьбы о помощи вызывают у Вас доверие и мотивируют откликнуться?

Сообщение в социальных сетях с просьбой перепоста или лайка
Объявление о сборе средств в печатных СМИ
Объявление о сборе средств по телевиденью или радио
Объявление о сборе средств на форумах
Объявление о сборе денег посредством акций и проектов
Объявление о сборе средств на благотворительных ящиках
Объявление о сборе денег посредством проведения мероприятий


Результаты опроса
Все опросы


 

Наши партнёры

Проект осуществлён!
Автор: Yaroslavna
Разместил: Aly   Дата: 2011-10-24 00:37
До Міжнародного Благодійного Фонду «Подих життя» звернулося керівництво дитячої міської лікарні м. Полтави, з проханням допомогти в придбанні клітинного сепаратора для Полтавської обласної станції переливання крові, котра є основним постачальником безоплатних препаратів крові для хворих дітей та дорослих Полтавського регіону.


У відповідь на звернення керівництва дитячої міської лікарні м. Полтави Міжнародний Благодійний Фонд «Подих життя» повідомляє про старт Проекту «Сепаратор».Мета проекту:


Оснащення сепаратором клітин крові фірми «Fresenius» міського центру переливання крові м. Полтави.

На фото: сепаратор клітин крові фірми «Fresenius».

Попередня вартість апарату 676 762,00 грн.Актуальність проекту:


Онкогематологічне відділення обласної дитячої лікарні є єдиною установою в Полтавської області, де проходять лікування діти, що страждають на онкологічні захворювання. У зв'язку з відсутністю сепаратору клітин крові, у пацієнтів медичного закладу виникає потреба купувати та самостійно перевозити тромбоконцентрат з Білої церкви і Харкова, що вимагає спеціальних умов транспортування, значних витрат часу і грошей.
В процесі лікування онкологічних і онкогематологічних хвороб особливо гостро постає проблема з переливанням тромбоцитів – клітин крові, що зупиняють кровотечі та можуть бути отримані лише за допомогою сепаратору. Усього лиш один день відстрочення переливання може призвести до загибелі пацієнта від крововтрати або крововиливу в життєво важливі органи.
За попередньою домовленістю із адміністрацією дитячої міської клінічної лікарні м. Полтави, закуплений по закінченні проекту сепаратор, буде встановлено в міському центрі переливання крові м. Полтави, таким чином, необхідними компонентами крові будуть забезпечені не тільки маленькі пацієнти дитячої міської клінічної лікарні м. Полтави, але й мешканці всього Полтавського регіону.
Відсутність сепаратору негативно впливає на якість надання медичної допомоги пацієнтам, що проживають в Полтавської області. В зв'язку з дефіцитом коштів, що виділяються з державного та місцевого бюджетів, державні медичні установи м. Полтави не мають можливості самостійно придбати необхідний сепаратор клітин крові.
Таким чином, забезпечення цим необхідним устаткуванням, хоча б одного медичного закладу в місті Полтава, дасть можливість надавати необхідну і своєчасну допомогу всім мешканцям м. Полтави та Полтавської області.Функції сепаратору:


Отримання донорських клітин крові: виділення компонентів з крові донора для переливання пацієнтові.

Сепаратор клітин крові, перш за все, використовується, для отримання компонентів донорської крові та виділення з неї тромбоцитів.
Тромбоцити відіграють важливу роль в процесі згортання крові, вони служать своєрідним бар'єром - концентруються в місці кровотечі, чим сприяють його припиненню. У кровотворному кістковому мозку здорового організму виробляється достатня кількість тромбоцитів. Зниження рівня тромбоцитів може спричинити як присутність в організмі ВІЛ, так і наслідки терапії хімічними препаратами або процедурами, що ушкоджують кістковий мозок, а, отже, його кровотворну функцію. Низький рівень тромбоцитів в крові - тромбоцитопенія - спричиняє нездатність крові до згортання. Коли кількість тромбоцитів опускається до 30 000 г/л крові і нижче, виникає ризик небезпечної неконтрольованої кровотечі та критичної втрати крові пацієнтом. Врятувати життя і здоров'я хворого вдається завдяки можливості виділення тромбоцитів за допомогою сепаратору з крові здорового донора і переливання їх пацієнтові.
Апарат м'яко відокремлює тромбоцити від інших компонентів крові, які негайно повертаються назад донорові. Оскільки тромбоцити відновлюються швидше, ніж інші компоненти, донор може здавати кров на сепараторі набагато частіше, ніж звичайним лабораторним способом здачі крові. Сепаратор, також, дозволяє зібрати набагато більшу кількість тромбоцитів за один сеанс.

Видалення ракових клітин: від’єднання і видалення хворих клітин або компонентів з крові пацієнта.

Сепаратор клітин крові дозволяє розділяти кров на компоненти, що дає можливість видаляти хворі клітини безпосередньо з крові пацієнта. Проте, у зв'язку з тим, що патогенні клітини швидко відтворюються, ця процедура не може допомогти повністю вилікувати пацієнта, але значно знижує навантаження на нирки і організм пацієнта в цілому, зменшуючи число ракових клітин.

Отримання запасу клітин крові пацієнта: збір запасу клітин і компонентів крові пацієнта.

За допомогою сепаратору виділяється і збирається певна кількість стволових клітин з крові пацієнта. Завдяки цій можливості вдається уникнути хірургічного способу отримання потенційно здорового кровотворного матеріалу пацієнта безпосередньо з його кісткового мозку. З перебігом хвороби ракові клітини ушкоджують стволові, з яких виробляються всі інші клітини крові. Пацієнтові після курсу хіміотерапії вводиться запас його власних здорових клітин, що сприяє значно швидшому оновленню крові.


Очікуваний результат по закінченні проекту:


Забезпечення пацієнтів спеціалізованих медичних закладів м. Полтави та області сепаратором клітин крові, що дозволить вдосконалити, прискорити та здешевити надання кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам.
Контакты
Фонд "Подих Життя" (офис, время работы с 9:00 до 18:00) - (044) 562-47-42 и (067) 223-44-45

Реквизиты для оказания помощи

Вы можете помочь онлайн:


Корпоративные карты для быстрого пополнения (эти карты "привязаны" к основным счетам МБФ"Подих життя")

1. Приватбанк
Карта № 5169 3324 0168 5782
МБФ "Подих життя"

2. Укрсоцбанк
Карта № 4273 2573 0175 9468
МБФ "Подих життя"

3. КРД АТ "Райффайзен банк Аваль"
Карта № 4239 2220 0056 3135
МБФ "Подих життя"
Для пополнения карточного счета нужно указать дословно (иначе деньги на счет фонда не поступят): картковий рахунок №2605511493, МФО 322904, ЕДРПОУ 36058191
(призначення платежу: Поповнення карткового рахунку СКР № 1005835300 МБФ "Подих життя" Благодійні внески, без ПДВ)

Расчетные счета в банках:

1. Счет в Печерском ф. ПАТ КБ " Приватбанк ", г. Киева
п/с 26004052711155, МФО 300711,
МБФ "Подих життя", ЕГРПОУ 36058191
Назначение платежа: "Благотворительный взнос, без НДС"

2. Счет в ПАО "Укрсоцбанк"
п/с 26004000041482, МФО 300023,
МБФ "Подих життя", ЕГРПОУ 36058191,
Назначение платежа: "Благотворительный взнос, без НДС"

3.Счет в КРД АТ "Райффайзен банк Аваль"
МФО 380805
п/р 26004473385 UAH
п/р 26003473386 USD
п/р 26002473387 EUR
п/р 26000473389 RUB
МБФ "Подих життя", ЕДРПОУ 36058191
Назначение платежа: "Благотворительный взнос, без НДС"

Примечание! Если у Вас нет возможности сделать перевод в банке, Вы всегда можете оставить посильное пожертвование в ящиках для сбора денег.

Комментарии:   Рейтинг: