Личный кабинет

Имя

Пароль

Запомнить меня


Забыли пароль?
Зарегестрироваться

Опросы:

Какую информацию вы хотели бы чаще видеть на нашей страничке?

Новости фонда, новости о мероприятиях
Новости о подопечных фонда
Информацию о нуждах онкобольных и онкоотделений
Истории о победе над тяжелыми заболеваниями
Статьи о наших "выпускниках"
Статьи о диагностике заболеваний
Научные статьи о новых методах лечения заболеваний


Результаты опроса
Все опросы


 

Наши партнёры


Автор: Юрист
Разместил: Admin2   Дата: 2016-10-26 11:11
МБФ "Подих життя" в рамках проекту "Безкоштовної юридичної консультації" надає зразок позовної заяви про стягнення аліментів на утримання неповнолітної дитини.
Судовий збір за подачу позовної заяви про стягнення аліментів не сплачується. Позовна заява про стягнення аліментів може бути подана аі за місцем проживання позивача.
Усі призвища та адреса у даному зразку є вигаданими, будь яке сходство є випадковістю.Дарницького районного суду м. Києва

Позивач:Петрова Ірина Вікторівна
вул. Нова, буд. 1, кв. 1
м. Київ, 01001


Відповідач: Петров Іван Іванович
вул. Хрещатик, буд. 11, кв. 30
м. Київ, 01001ПОЗОВНА ЗАЯВА
про стягнення аліментів на дитину


15 травня 2009 р. між позивачем та відповідачем зареєстровано шлюб у Відділі реєстрації актів цивільного стану Дарницького районного управління юстиції.
25.01.2014 шлюб було розірвано рішенням Дарницького районного суду м. Києва. У спільному шлюбі маємо неповнолітню доньку Петрову Вікторію Іванівну, 20.03.2010 року народження.
Після розірвання шлюбу відповідач проживає окремо від нас. Участь у вихованні дитини не бере, грошової допомоги не надає, не проявляє ініціативи побачення з дитиною.
Заробітна плата, яку я отримую не дає мені можливість повністю забезпечити фізичний, духовний розвиток дитини, розвитку творчих та пізнавальних здібностей, уподобань дитини.
Відповідач, Петров Іван Іванович, 6 лютого 1982 року народження зареєстрований за адресою: вул. Енська, буд. 11, кв. 30, м. Київ, працює у ТОВ «Біржа» перекладачем.
Довідку про доходи відповідач відмовляється надавати самостійно і тому прошу суд під час проведення підготовчих дій витребувати від відповідача довідку про доходи.
Згідно ст. 150 Сімейного кодексу України батьки зобов’язані піклуватися за виховання дитини, про її здоров’я, фізичний, духовний розвиток, готувати до самостійного життя. Відповідно до ст. 18 Конвенції про права дитини батьки несуть основну відповідальність за виховання дитини.
Прошу взяти суд до уваги, що на даний час відповідач у шлюбі не перебуває, інших дітей не має, тому аліменти у розмірі 1/4 від його заробітку є обґрунтованими та не ставлять відповідача у скрутне становище.
Відповідно до вимог ст. 180 Сімейного кодексу України батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття. При визначенні розміру аліментів, які підлягають до стягнення з платника прошу суд врахувати обставини, передбачені ст. 182 Сімейного кодексу України.
За правилами ч. 1 ст. 110 Цивільно-процесуального кодексу України, позови про стягнення аліментів можуть пред’являються також за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 5 Закону України «Про судовий збір» позивач звільнений від сплати судового збору за подання позовів про стягнення аліментів;
На підставі вищевикладеного та керуючись ст. 180,182,183 СК України, статтями 3, 15, ч. 1 ст. 110,118-120, 133, 137 ЦПК України,-
ПРОШУ СУД:
1. Прийняти мою позовну заяву до розгляду
2. Витребувати у відповідача довідку про доходи.
3. Стягнути на мою користь з Петрова Івана Івановича 6 лютого 1982 року народження, зареєстрованого за адресою: вул. Енська, буд. 11, кв. 30, м., аліменти в розмірі 1/4 частини з усіх видів заробітку (доходів) щомісяця на утримання нашої доньки Петрові Вікторію Іванівну, 20.03.2010 року народження, щомісяця, починаючи з дня пред’явлення позову до суду і до досягнення донькою повноліття.

ДОДАТКИ:
копія позовної заяви з додатками для відповідача;
копії свідоцтва про народження дитини;
копія паспорта позивача;
копія реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційний код)
Копія свідоцтва про розірвання шлюбу.

Дата підпис

Комментарии:   Рейтинг: