Личный кабинет

Имя

Пароль

Запомнить меня


Забыли пароль?
Зарегестрироваться

Опросы:

Какую информацию вы хотели бы чаще видеть на нашей страничке?

Новости фонда, новости о мероприятиях
Новости о подопечных фонда
Информацию о нуждах онкобольных и онкоотделений
Истории о победе над тяжелыми заболеваниями
Статьи о наших "выпускниках"
Статьи о диагностике заболеваний
Научные статьи о новых методах лечения заболеваний


Результаты опроса
Все опросы


 

Наши партнёры


Автор: Юрист
Разместил: Admin2   Дата: 2016-10-26 11:42
МБФ "Подих життя" в рамках проекту "Безкоштовної юридичної консультації" надає зразок позовної заяви про розірвання шлюбу у разі відсутності спільних дітей. Усі призвища та адреса у даному зразку є вигаданими, будь яке сходство є випадковістю.
ЗАУВАЖУ, якщо у подружжя не має спору з приводу розірвання шлюбу, за відсутності або діти досягли 18 років, то такий шлюб підлягає розірванню органами РАЦСу.
У разі наявності спільних неповнолітніх дітей, позовну вимоги про розірвання шлюбу можна об`єднати з вимогою про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини. Судовий збір у такому разі сплачується лише в розмірі передбачений для подачі позовної заяви про розірвання шлюбу (0,4 розміру мінімальної заробітної плати встановленої станом на 1 січня поточного року)Дарницького районного суду м. Києва

Позивач:Петрова Ірина Вікторівна
вул. Нова, буд. 1, кв. 1
м. Київ, 01001

Відповідач:Петров Іван Іванович
вул. Енська, буд. 11, кв. 30
м. Київ, 01001

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про розірвання шлюбу


Я Петрова Ірина Вікторівна перебуваю в зареєстрованому шлюбі з Петровим Іваном Івановичем. Наш шлюб зареєстровано 15 травня 2009 року Відділом реєстрації актів цивільного стану Дарницького районного управління юстиції, актовий запис №165. Спільних дітей не маємо.
Наше сімейне життя не склалося. Чоловік без поваги ставиться до мене. Ми не розуміємо одне одного. Ми не знаходимо спільної мови при вирішенні питань стосовно виховання дітей, спрямування коштів нашого домашнього бюджету, у мене відсутні почуття до відповідача. Всі спроби поновити подружні відносини виявляються марними. У зв’язку з цим ми припинили спільне проживання. За наявності таких обставин я не вбачаю можливим подальше збереження нашої сім’ї.
Чоловік не дає мені згоди на добровільне розірвання шлюбу. У зв’язку з цим я ї змушена звернутися до суду з даною позовною заявою.
Додатково повідомляю, що до цього часу в іншому шлюбі не перебувала.
На підставі викладеного, керуючись ст. 3, 4, 118-120 ЦПК України, 105 Сімейного кодексу України,
прошу суд
розірвати шлюб між мною, Петровою Іриною Вікторівною, 22 червня 1981 року народження, місце народження м. Чернігів, дошлюбне прізвище Іванова, та Петровим Іваном Івановичем, 06 лютого 1982 року народження, місце народження м. Київ, зареєстрований Відділом реєстрації актів цивільного стану Дарницького районного управління юстиції 15 травня 2009 року, актовий запис №165.
Додаток:
Копія паспорту
Копія свідоцтва про шлюб
Квитанція про сплату судового збору
Позовна заява з додатками для Відповідача
Дата підпис

Комментарии:   Рейтинг: