Личный кабинет

Имя

Пароль

Запомнить меня


Забыли пароль?
Зарегестрироваться

Опросы:

Какие просьбы о помощи вызывают у Вас доверие и мотивируют откликнуться?

Сообщение в социальных сетях с просьбой перепоста или лайка
Объявление о сборе средств в печатных СМИ
Объявление о сборе средств по телевиденью или радио
Объявление о сборе средств на форумах
Объявление о сборе денег посредством акций и проектов
Объявление о сборе средств на благотворительных ящиках
Объявление о сборе денег посредством проведения мероприятий


Результаты опроса
Все опросы


 

Наши партнёры


Автор:
Разместил: Admin1   Дата: 2016-11-13 19:30


Ще лише початок листопада, але люди вже починають готуватися до головного свята зими – Нового року! У магазини вже завезли ялинки, новорічні прикраси та карнавальні костюми, а скоро відкриються ялинкові базари та святкові ярмарки. А ще почнеться святковий ажіотаж, пошуки подарунків, підготовка до зустрічі найсвітлішого родинного свята…

Але варто пам’ятати, що є в світі люди, які позбавлені цього простого щастя. Є діти, які зустрінуть Новий рік в лікарняних палатах, під крапельницями. Бо з їхніми діагнозами не можна зупиняти лікування, а треба постійно знаходитися під наглядом медиків. Їхнім батькам дуже часто не до влаштування свят, бо всі кошти спрямовуються передусім на лікування… Таким дітям особливо важливі моменти радості, навіть маленькі. Адже від настрою дитини дуже сильно залежить ефективність лікування. Тому хворим діткам більш за все потрібна увага небайдужих людей.

Вже два кілька років поспіль МБФ "Подих життя" проводить акцію "Подаруй дитині свято". Напередодні свят ми традиційно замовляємо подарунки для наших підопічних, і не лише солодкі. Дітки, які щоденно лежать в лікарнях, і не виходять на вулицю, дуже люблять малювати, аби хоч якось звеселяти такі сумні дні. Тому ми даруємо їм набори для малювання та кольорові олівці.

Солодощі та приладдя, необхідне для створення яскравих картинок, - як раз те, що зробить цих дітей щасливими та подарує їм новорічний настрій.

Зараз ми опікуємось маленькими пацієнтами, які лікуються у Національному науковому центрі радіаційної медицини в м. Київ та в гематологічному відділенні дитячої лікарні в м. Полтава. Це 70 в цілому діточок з онкологічними та гематологічними захворюваннями. Деякі з наших підопічних мали вже кілька рецидивів хвороби і лежать в лікарнях протягом кількох років, їх якщо і відпускають додому, то максимум на тиждень. А ще під опікою Фонду є дітки-інваліди, які постійно знаходяться вдома, в чотирьох стінах. Вони не можуть, як їхні ровесники піти на свято, побачити Діда Мороза та отримати від нього подарунки. Таких діточок в нас, як мінімум, 100.

За нашими розрахунками, щоб придбати якісні солодощі та сюрпризи для наших підопічних, треба хоча б 200 гривень на дитину. Якщо вдасться зібрати більше коштів, то ми з задоволенням привітаємо зі святом діточок в інших лікарнях України, як робили це в 2014-му році.

Тому ми звертаємося з величезним проханням до всіх людей доброї волі, до підприємців, керівників підприємств, народних депутатів допомогти нам влаштувати маленьке свято для цих діточок.

Детальні звіти та фото гарантуємо.

Під Новий рік кожний вірить у дива, але дива перестануть траплятися, якщо люди не будуть творити їх для інших.

Приєднуйтесь до Марафону добрих справ, і усі ваші бажання обов’язково збудуться, а в Новий рік ви знайдете під ялинкою свою мрію. Адже цей світ завжди повертає те, що ви йому віддаєте.

Кошти на подарунки дітям можна надсилати на картку - 5169 3324 0355 4812 (Приватбанк) (корпоративна карта МБФ "Подих життя", яка відкрита через керівника фонду Любов Павлову).

Ми також будемо раді вашім ідеям та пропозиціям щодо влаштування маленького свята для діточок.

Контактні дані фонду:
МБФ "Подих Життя" (офис, время работы с 9:00 до 18:00) - (044) 562-47-42 и (068 ) 870-72-14
==================================================================================================================
13.11.2016 +100,00 UAH Перевод с карты ПриватБанка через приложение Приват24. Отправитель: Маргасов Дмитро Валерійович
13.11.2016 +150,00 UAH Пополнение наличными в терминале самообслуживания: Киев, ул. Стальского, д. 22/10, Аптека Фарм Эксперт. Плательщик: Шкала С. О.
15.11.2016 +100,00 UAH Перевод с карты ПриватБанка через Приват24. Отправитель: Тищенко Сергій Миколайович
15.11.2016 +50,00 UAH Перевод с карты ПриватБанка через Приват24. Отправитель: Прибега Сергій Володимирович. Комментарий к платежу: благотворительность
15.11.2016 +200,00 UAH Перевод с карты ПриватБанка через Приват24. Отправитель: Томашевська Ірина Станіславівна
15.11.2016 +1000,00 UAH Перевод с карты ПриватБанка через приложение Приват24. Отправитель: Ратушна Олена Олександрівна
16.11.2016 +48,00 UAH Перевод с карты ПриватБанка через Приват24. Отправитель: Осташук Михайло Михайлович
16.11.2016 +10,00 UAH Перевод с карты ПриватБанка через Приват24. Отправитель: Шелепендюк Володимир Олександрович

Комментарии: (0)   Рейтинг: