Личный кабинет

Имя

Пароль

Запомнить меня


Забыли пароль?
Зарегестрироваться

Опросы:

Какую информацию вы хотели бы чаще видеть на нашей страничке?

Новости фонда, новости о мероприятиях
Новости о подопечных фонда
Информацию о нуждах онкобольных и онкоотделений
Истории о победе над тяжелыми заболеваниями
Статьи о наших "выпускниках"
Статьи о диагностике заболеваний
Научные статьи о новых методах лечения заболеваний


Результаты опроса
Все опросы


 

Наши партнёры


Автор:
Разместил: Admin1   Дата: 2016-12-02 18:15


(Маленькому Захарчику терміново потрібра трансплантація нирки. Вартість операції 60000 дол.)

Захарчику Цапліну з Запоріжжя потрібна трансплантація донорської нирки.
Захарчик Цаплін – маленький жвавий хлопчик з Бородянського району, Київської області, село Пісківка. Зараз йому 9 років. З 2012-го року їх з мамою Ірою життя змінилося. Вже 4 роки вони їздять по лікарнях. Хлопчик пережив чимало болю та страждань. Дитині потрібна трансплантація нирки!
Почалося все з алергії, з невеликих прищиків на спинці та червоних повік. Мама звернулася в місцеву лікарню, де Захарчику поставили діагноз "гепатит", але під питанням. Малому ставало гірше. Районний педіатр відправив маму з хлопцем в іншу лікарню за 100 кілометрів своїм ходом. Пролежали там три дні на крапельницях, у дитини сильно знизився гемоглобін, дитина почала мочитися кров’ю…
Їх відвезли в Київ, у відділення онкогематології обласної лікарні, але й там остаточного діагнозу хлопчику не встановили. Знову численні аналізи та крапельниці. Ниркові показники у Захарчика були геть погані, піднявся тиск, малий роздувся, наче кулька – нирки зовсім відмовилися працювати.
У відділення токсикології до клініки "Охматдит" малого везли вже непритомного… Далі в життя цієї родини увійшли такі страшні поняття як гемодіаліз з застосуванням штучної нирки та педідіаліз.
За уточненням діагнозу мама з сином їздила в Білорусь, там лікар-нефролог порадив здати кров для встановлення діагнозу у Німеччину. Виявилось, що у дитини – так званий атипічний гемолітико-уремічний синдром (ГУС).
Вихід – трансплантація донорської нирки. Але зробити операцію в 2013-му не вдалося. Результати обстеження показали, що у Захарчика в печінці – кіста, і з-за цього лікарі відмовилися робити операцію.
У 2016-му Ірина знову повезла сина до Білорусі на консультацію транспантолога. Кіста вже "мертва" і операції не завадить. Але сталася інша біда – у малого підозри на Гепатит С.
Цей діагноз поки ще не підтверджений. Мама з Захарчиком зараз в лікарні в Києві, чекають висновків лікарів.
В будь-якому випадку, трансплантація нирки хлопчику дуже необхідна. Але її вартість становить 60 тисяч доларів. Без грошей дитину не внесуть навіть до листа очікування. За словами мами, раніше суму можна було вносити частково, а тепер треба відразу всю.
Родині вже не вистачає коштів навіть на поточне лікування Захара, не говорячи вже про операцію в Білорусі. У мами Іри є ще молодший син, якого зараз фактично виховує бабуся. Батько пішов з родини рік тому.
Ірина зараз чекає підтвердження чи не підтвердження діагнозу "Гепатит С". В будь-якому випадку кошти на лікування дитини з таким важким діагнозом потрібні.
МБФ "Подих життя" просить небайдужих людей допомогти цій родині, яка вже 4 роки бореться з хворобою Захарчика.

Приватбанк
Карта № 5169 3324 0168 5782
МБФ "Подих життя"
Благодійна допомога на лікування Цапліна Захара

Контакти:
МБФ "Подих Життя" (офис, время работы с 10:00 до 17:00) - (044) 562-47-42 и (068 ) 870-72-14

Комментарии:   Рейтинг: