Личный кабинет

Имя

Пароль

Запомнить меня


Забыли пароль?
Зарегестрироваться

Опросы:

Какие просьбы о помощи вызывают у Вас доверие и мотивируют откликнуться?

Сообщение в социальных сетях с просьбой перепоста или лайка
Объявление о сборе средств в печатных СМИ
Объявление о сборе средств по телевиденью или радио
Объявление о сборе средств на форумах
Объявление о сборе денег посредством акций и проектов
Объявление о сборе средств на благотворительных ящиках
Объявление о сборе денег посредством проведения мероприятий


Результаты опроса
Все опросы


 

Наши партнёры


Автор:
Разместил: Admin1   Дата: 2016-12-09 14:45


Акція "Подаруй дитині свято", організатором якої є Міжнародний благодійний фонд триває. Нагадаємо наша мета – зібрати кошти на подарунки до Дня Святого Миколая для онкохворих дітей, які лікуються у Національному науковому центрі радіаційної медицини в м. Київ та в гематологічному відділенні дитячої лікарні в м. Полтава.

І вже можна підвести перші підсумки. На сьогоднішній день ми зібрали 4 672 гривень. Це мало, враховуючи те, що підопічних діточок у нас 70, а зібраних коштів вистачить лише на 23 дитини.

Але всі ці кошти, кожна п’ятірочка, десяточка, двадцяточка, які надійшли на подарунковий рахунок фонду, дуже-дуже важливі та цінні. Дуже зворушливо отримувати від вас ці маленькі промінчики добра для наших діток, бо кожен, хто бере участь в цій акції, перераховує не кошти, а бажання здоров’я, демонструє свою підтримку та надихає нас на подальші такі справи.

Ще цікава особливість акції полягає в тому, що багато пожертв надійшло від так званих переселенців зі східних областей України. Люди, які залишилися без домівок, які почали життя заново, знаходять можливість перерахувати на подарунки по 100, 200, а хто і більше гривень для київських та полтавських діточок. І це дуже зворушливо.

Дякуємо вам, друзі!

19 грудня вже скоро. Нам залишилось зібрати 9 328 гривень, аби з подарунками були всі 70 маленьких пацієнтів. Дуже скоро ми познайомимо вас поближче з цими дітками – готуємо матеріал з ННЦРМ Києва.

Приватбанк
Карта: 5169 3324 0355 4812
МБФ "Подих життя"

Пожалуйста, в назначении платежа укажите «Благотворительная помощь на закупку подарков детям», а если возможность введения назначения платежа отсутствует, сообщите информацию по указанным ниже телефонам фонда. Спасибо!!!

Контакти:
МБФ "Подих Життя" (офис, время работы Пн.- Пт., с 10:00 до 17:00) - (044) 562-47-42 и (068 ) 870-72-14

Комментарии:   Рейтинг: