Личный кабинет

Имя

Пароль

Запомнить меня


Забыли пароль?
Зарегестрироваться

Опросы:

Какую информацию вы хотели бы чаще видеть на нашей страничке?

Новости фонда, новости о мероприятиях
Новости о подопечных фонда
Информацию о нуждах онкобольных и онкоотделений
Истории о победе над тяжелыми заболеваниями
Статьи о наших "выпускниках"
Статьи о диагностике заболеваний
Научные статьи о новых методах лечения заболеваний


Результаты опроса
Все опросы


 

Наши партнёры


Автор:
Разместил: Admin1   Дата: 2016-12-20 14:48


Компанія ММІ Group сумісно з МБФ "Подих життя" привітали маленьких пацієнтів відділення гематології Національного наукового центру радіаційної медицини з Днем святого Миколая.

Солодкі подарунки, виготовлені на замовлення, з екологічно чистих продуктів, святкові кухлики, зроблені також спеціально та діток та принтер для потреб відділення – з такими подарунками завітали до ННЦРМ представники компанії ММІ Group.

Принтер лишили сестрі-господині, а яскраві пряники та кухлики роздали діточкам. На жаль, не всі діти змогли бути присутні на заході під новорічною ялинкою – хтось з пацієнтів лежав під крапельницею, у когось стан здоров’я не дозволяв вийти з палати. Цим діткам подарунки будуть передані медсестрами. А решта маленьких пацієнтів з задоволенням роздивлялися цікаві сюрпризи, дякували представниці компанії чарівній Людмилі та фотографувалися біля ялинки.

Керівництво відділення, де проходять курси лікування діти з онкологічними захворюваннями та захворюваннями крові, також дуже вдячні соціально-відповідальній компанії та МБФ "Подих життя", який вже багато років підтримує і пацієнтів, і відділення.

Компанія ММІ Group – ІТ-холдинг була заснована командою однодумців, які стояли з витоків українського ринку інформаційних технологій. Спеціалісти компанії успішно реалізували багато ІТ-проектів для телекомунікаційної галузі, для фінансових та банківських структур, освітніх і державних установ. З 2014 року MMI Group виступила як співзасновник Асоціації “ Інноваційний Розвиток України” (UAID), місією якої є створення умов для високотехнологічного бізнесу в Україні. З 2015 року ми тісно співпрацюємо з Європейським банком реконструкції та розвитку та приймаємо активну участь у програмі підтримки малого бізнесу та жінок-підприємців, яка фінансується ЄБРР, урядом Швеції та Фондом підтримки країн. Компанію MMI Group було обрано Посольством США в Україні та Міністерством внутрішніх справ України співвиконавцем проекту з міжнародної технічної допомоги «Створення і розвиток патрульної служби МВС України».

Ця компанія не перший раз бере участь у благодійних заходах. Минулого року її представники також вітали маленьких пацієнтів з Новим роком, а напередодні 1 вересня вручили діткам канцелярські набори.

МБФ "Подих життя" щиро дякує нашим партнерам, соціально-відповідальній компанія ММІ Group, яка не залишається байдужою до наших підопічних. Ми також закликаємо інші компанії звернути увагу на онкохворих дітей, які потребують підтримки сильних.

Комментарии:   Рейтинг: