Личный кабинет

Имя

Пароль

Запомнить меня


Забыли пароль?
Зарегестрироваться

Опросы:

Какие просьбы о помощи вызывают у Вас доверие и мотивируют откликнуться?

Сообщение в социальных сетях с просьбой перепоста или лайка
Объявление о сборе средств в печатных СМИ
Объявление о сборе средств по телевиденью или радио
Объявление о сборе средств на форумах
Объявление о сборе денег посредством акций и проектов
Объявление о сборе средств на благотворительных ящиках
Объявление о сборе денег посредством проведения мероприятий


Результаты опроса
Все опросы


 

Наши партнёры


Автор: Юрист
Разместил: Admin2   Дата: 2017-03-31 11:41
Договори ЦПХ. Визначення, ПДФО, військовий збір, ЄСВ.

Договори ЦПХ – це договори цивільно-правового характеру, які укладені з дотриманням цивільного законодавства України і є відмінними від трудових.
До таких догорів серед інших належать договори надання послуг, виконання робіт.
Законодавством встановлено, що виплата винагороди за такими договорами здійснюється з урахуванням особливостей передбачених Податковим кодексом України.

ПДФО
Згідно з пп. 168.1.1 ПКУ податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов'язаний утримувати податок на доходи фізичних осіб (ПДФО) із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку податку, визначену в ст. 167 ПКУ.
Пунктом 168.1.2 ПКУ визначено, що ПДФО сплачується податковим агентом під час виплати оподатковуваного доходу єдиним платіжним документом. Банки приймають платіжні документи на виплату доходу лише за умови одночасного подання розрахункового документа на перерахування цього податку до бюджету.
Якщо винагорода за цивільно-правовим договором була нарахована, але не виплачена, то ПДФО, відповідно до п. 168.1.5 ПКУ, сплачується у строки, встановлені для місячного податкового періоду.
Податковим агентом визнається особа, на яку цим Кодексом покладається обов'язок з обчислення, утримання з доходів, що нараховуються (виплачуються, надаються) платнику, та перерахування податків до відповідного бюджету від імені та за рахунок коштів платника податків. (п. 18.1 ПКУ).

Щодо військового збору слід зазначити, що згідно пп. 1.4 п. 16-1 Підрозділу 10 (Інші перехідні положення) Податкового кодексу України, нарахування, утримання та сплата (перерахування) збору до бюджету здійснюються у порядку, встановленому статтею 168 ПКУ, за ставкою, визначеною підпунктом 1.3 цього пункту, а саме 1,5 відсотки від бази оподаткування.
Військовий збір утримується та перераховується до бюджету у такі самі строки, що і ПДФО.

ЄСВ

Відповідно до абз. першого п. 1 ч. 1 ст. 7 Закону № 2464 сума єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) справляється, зокрема, із сум винагороди фізичним особам за виконання робіт (надання послуг) за цивільно-правовими договорами.

Ставки:
ПДФО – 18%
Військовий збір - 1,5 %
ЄСВ - 22%

Інформація надана по законодавству України станом на 31.03.2017 року.

Комментарии: (0)   Рейтинг:
Пока комментариев нет